Bets10 giriş yapamıyorum gibi bir olumsuzluğu gündeme getiriyor iseniz, bunun muhtemel sebepleri bulunmaktadır. Giriş probleminin sebepleri arasında, Anatolian LTD B.V şirketinin yer aldığı görülmekte ve bilinmektedir. Giriş problemi sebepleri arasında, 16 68 numaralı Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu lisans belgesinin bulunduğu görülmektedir. Ayrıca giriş problemi sebepleri arasında, canlı casino oyunları, slot oyunları, tombala oyunu, poker oyunları gibi para ile oynayıp, para kazanma şansını elde edebileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Burada sayılan özellikler ya da uygulamaların hiçbirisi Türk yasaları gereği kabul edilmemektedir. Buna istinaden, tespit edilen site hakkında, bilgi teknolojileri iletişim kurumu kanalı ile kapatılma kararı verilmektedir.

Bets10 Ne Kadar Kapalı Kalıyor?

Bets10 ne kadar kapalı kalıyor? Ya da Bets10 giriş yapamıyorum ifadesi ne kadar sürüyor? Bu yönde ilk defa bir engelleme kararı ile karşılaşmış olabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yoktur. Saatlerce, günlerce, haftalarca Bets10 sitesinin açılmasını beklemenize gerek bulunmayacaktır. Dakikalar içerisinde, yukarıda yani yazının giriş bölümünde ismini verilmiş olan Limited Şirketi durumu tespit edecektir. Derhal tüm teknik alt yapısı hazırlanmış yeni giriş adresi ile yeniden siteyi açacaktır. Yeni giriş adresi ile yeniden siteyi resmi özellikler kapsamında kullanmaya devam edeceksiniz. Türkiye şartlarında giriş işlemleri konusunda tercih edebileceğiniz pratik yöntem, yeni giriş adresi olacaktır.

Bets10 DNS İle Giriş

Bets10 DNS ile giriş Türkiye’de açılmayan siteye erişim konusunda tercih edilecek seçeneklerden bir tanesini meydana getirmektedir. Öncelikli olarak internetten bir araştırma yapmalı, 2021 DNS sunucu adresleri, açık DNS sunucu adresleri, kullanılır DNS sunucu adresleri gibi araştırmalar karşılığında DNS sunucu adreslerini bulmalısınız. Daha sonra internet bağlantınızın üzerine gelmeli, mevcut DNS sunucu adreslerinin olduğu sayfaya kadar ilerlemelisiniz. İnternetten bulmuş olduğunuz adresler ile bunları değiştirmeli, sayfalara onay verip, kapatmalısınız. Bu bir çözüm yöntemi olabilir. Teknik çözüm yöntemleri arasında sıralanmaktadır ancak, DNS ayar değişikliğinin yapılması şeklinde bir zorunluluk yoktur.

Bets10 VPN İle Giriş

Giriş problemi yaşandığında, tercih edilecek teknik çözüm yöntemlerinden bir tanesinin de, Bets10 VPN ile giriş yöntemi olduğu görülebilmektedir. Bu yöntemin tercih edilmesi de kullanıcıların inisiyatifine bırakılmıştır. Zorunlu işlemler, yapılması mutlaka gereken işlemler arasında bulunmamaktadır. İnternet sağlayıcılarınızın ayarlar bölümüne bakmalısınız. Bu bölüme baktığınızda, genelde ekranların sol tarafında uzantılar şeklinde bir bölüm daha olduğunu tespit edeceksiniz. Buradan hareket edecek, ekranın orta bölümünde VPN uygulamasının bulunup bulunmadığına bakacaksınız. VPN uygulaması bulunuyor ancak, çalışmıyor ise, etkin kıl kutusunu işaretlemelisiniz. Pasif durumda bir buton görüyor iseniz, aktif duruma getirmelisiniz. VPN uzantısı bulunmuyor ise, eklenti edinin bölümü üzerinden hareket etmelisiniz. Uygulamayı indirip, aktif konuma getirmeniz gerekmektedir.

Bets10 Yeni Giriş Adresi

Bets10 giriş yapamıyorum ifadesindeki en etkili çözüm yöntemi, Bets10 yeni giriş adresi olacaktır. Bahsettiğimiz gibi yeni giriş adresini belirlemek, duyurmak ve hizmete açma konusunda sadece kurucu ve işleticisi Limited Şirketi yetkilidir. Anatolian LTD B.V şirketi tarafından yeni giriş adresi belirlenmekte, duyurulmakta, hizmete açılmaktadır. Yeni giriş adresinin devreye alınabilmesi için, bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından mevcut adres hakkında erişim engelleme kararının verilmesi beklenmektedir. Son engelleme kararından sonra, Bets10 yeni giriş adresi Bets10179.com şeklinde bir belirleme yapıldığı görülmektedir. Türkiye ip adresinden Bets10 sitesini açmak istiyor iseniz ya da giriş problemi yaşıyor iseniz, Bets10179.com adresini kullanabilirsiniz. Bu adres sizi orijinal sitenin orijinal hizmetlerine götürecektir. Adresi bulma konusunda gördüğünüz gibi sitemizi tercih edebilirsiniz. Her engelleme kararından sonra, anında Bets10 müşteri hizmetlerinden alınmış resmi yeni giriş adresi sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Ayrıca yeni giriş adresini Bets10 sosyal medya hesaplarından takip etmeniz de mümkün olabilir. Bunun haricinde Bets10 üyelik işlemini yapmış olan şahıslara, müşteri hizmetleri tarafından elektronik posta aracılığı ile yeni giriş adresi gönderilir. Bets10 üyelik işlemini yapmış olan şahıslara, müşteri hizmetleri tarafından SMS aracılığı ile yeni giriş adresi gönderilir. Yeni giriş adresi bakım, onarım, güncelleme çalışması değildir. Aynı altyapılar, aynı lisans belgesi eşliğinde hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Kullanıcıları etkilemeyecektir. Kullanıcı adı, şifre ve açılmış hesaplar yeterli olacaktır. Tabii ki hesaplara yatırılan paralar, kazanılan promosyonlar, çevrim işlemi yapıp nakit şekle dönen promosyonlar, kazanılan paralar hesaplardadır. Açık halde ve kazanan kuponlarında birebir hesaplarda geçerli halde olduğu görülecektir.